Smėliavimas Kaune – Kas tai?

Smėliavimo paslauga yra skirta nušveisti įvairius paviršius, paruošti juos tolimesniems darbams. Profesionalus smėliavimas Kaune yra atliekamas jau ne pirmus metus, todėl gerai žinome kaip išlaikyti aukštą atliekamos paslaugos kokybę. Turime patirties ne tik įprastų automobilių kėbulų smėliavime, bet ir pramonės sektoriuje naudojamų metalinių konstrukcijų atnaujinime. Dirbame su įvairiomis įmonėmis, todėl nuolat tobulėjame. Smėliavimas yra atliekamas naudojant modernią smėliavimo įrangą. Kvarcinio smėlio srautas greitai pašalina rūdis ir kitas nereikalingas apnašas. 

Smėliavimas Kaune

Smėliavimas ar šratavimas?

Išskirti vieną ar kitą paslaugą būtų neprotinga, nes tiek smėliavimas, tiek šratavimas yra naudingas. Skiriasi paviršiai, kuriems naudojama viena ar kita paslauga. Turėdami mobilią smėliavimo įrangą galime atvykti į jūsų nurodytą vietą ir suteikti paslaugą visoje Lietuvoje. Smėliuojame ir šratuojame tiek metalinius, tiek medinius ar betoninius paviršius. Konsultuojame klientus ir patariame, kurią paslaugą geriausia rinktis.

Šratavimas

Kokius paviršius galima smėliuoti?

  • Metalinių paviršių smėliavimas
  • Medinių paviršių smėliavimas
  • Betoninių paviršių smėliavimas
  • Ratlankių smėliavimas
  • Automobilių kėbulų smėliavimas
  • Žemės ūkio technikos smėliavimas
  • Trinkelių smėliavimas

Smėliavimas

Smėliavimas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose

Mobilios įrangos pagalba šias paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Atvykstame į jūsų objektą. Ši paslauga naudinga, kada norima smėliuoti žemės ūkio techniką, metalines konstrukcijas. Juk ne visada galima pristatyti techniką į dirbtuves, todėl atvykstame pas klientą. Papildomos paslaugos: gruntavimas, dažymas. Naudojame tik profesionalius įrankius, todėl garantuojame aukštą atliekamų paslaugų kokybę. 

Smėliavimas – Ar naudinga ši paslauga? 

Klausimas, kurį užduoda tie klientai, kurie nėra išbandę šios paslaugos. Smėliavimas, šratavimas, tai paslaugos, kurios ypač naudingos, kada norima paruošti įvairius paviršius dažymo darbams. Kiekvienas dažytojas žino, kad jų darbo rezultatas priklauso nuo to, ar gerai paruoštas paviršius. Šiuo atveju smėliavimo paslauga gali nušveisti metalinį automobilio korpusą. Nuvalyti rūdis, apnašas. 

Kaip užsisakyti šias paslaugas?

Norėdami užsisakyti smėliavimo, šratavimo, gruntavimo ar dažymo paslaugas susisiekite su specialistais. Konsultuokitės. Sužinosite, kiek kainuos paslaugos, kada galėsime atlikti darbus. Naudokitės ilgamete specialistų patirtimi ir dirbkite su Smėliavimas.lt komanda. Konkurencijos kainos, profesionali įranga, aukšta atliekamų paslaugų kokybė. 

 +370 655 94114